Rejs rekreacyjny, czyli

dla każdego coś miłego.


chorwacja001-1024x768Rejs taki to prawdziwe wakacje. Każdy z rejsów może wyglądać trochę inaczej. Głównym atutem wyprawy morskiej jest to, że możemy zwiedzić bardzo duży obszar kraju, a nawet kontynentu rozpakowując walizki tylko raz. Jacht bowiem traktujemy i jako hotel, i jako środek transportu.


Rejsy to wspaniałe przeżycie. Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda świat od strony morza? Na pewno inaczej! W samolocie szczęściarze zajmujący miejsce przy oknie mogą cieszyć się inną perspektywą przez chwilę, może dwie… Jacht płynie powoli i majestatycznie, a widok rozciągający się z jego pokładu to obrazek jaki mogą podziwiać wszyscy na jachcie, przez tak długo jak tylko pragną…


Czas spędzony podczas takiego rejsu to element indywidualny każdej z wypraw morskich. Czasami uwarunkowany jest on trasą jaką wybieracie ale bardzo często zależy po prostu od załogi. Co do trasy, tę również niejednokrotnie opracowują sami zainteresowani.


 Wakacje w choracji żagleZwiedzanie podczas rejsów morskich.


Zwiedzanie to oczywisty element podróży. Zwiedzamy również podczas rejsów. Przybijamy do portów bądź zostawiamy jacht na kotwicy i mamy czas wolny. W zależności od miejsc jakie odwiedzamy, przewidzianego programu i zainteresowań załogantów czas na lądzie spędzamy wszyscy razem bądź osobno. Jedni przecież wolą muzea inni po prostu poznają daną cywilizację „błąkając się” po uliczkach i patrząc na ludzi…


 kulinarne rejsy żeglarskieKulinaria na rejsach rekreacyjnych.


Każde miejsce jakie odwiedzamy jest wyjątkowe… każde w inny sposób! Kulinarne doznania to oczywisty sposób na poznawanie świata, jego kultury i historii. Pozwalamy więc sobie na wyjścia do lokalnych barów czy restauracji. A jak często? To znów zależy od rejsowiczów.

Oczywiście sami też gotujemy na jachcie. Jeśli mamy szczęście trafimy na niespełnionego kucharza lub hobbystę kulinarnego, który będzie dla nas gotował, a nam pozostaje wtedy zmywanie naczyń…


Atrakcje dodatkowe rejsu rekreacyjnego…


I cóż to może być? Wszystko zależy od rejsu na jaki się wybierzecie… Może wybierzemy na karnawałową festę na Teneryfie?


Bartek BAR_8008 (451)Skutery wodne to niesamowita zabawa. Podniesienie adrenaliny podczas takiej przejażdżki jest zapewnione!


Możemy też zwiedzić świat podwodny wybierając się na nurkowanie w towarzystwie doświadczonego instruktora nurkowania.


Poza tym rejs taki to czysta przyjemność, sam szum fal i kołysanie jachtu wprowadzi nas w stan totalnej relaksacji, ukoi najbardziej zestresowaną duszę i pozwoli na totalną regenerację.


Chcesz się przekonać? Zadzwoń! Napisz! Zapytaj o szczegóły… KONTAKT

 


Zapraszamy serdecznie

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych