Sail-Excalibur RYA Training Centre

Rejsy stażowe


Rejs stażowy czy rejs szkoleniowy?

Oto jest pytanie…

Kalendarz rejsów


Screenshot 2019-10-22 at 10.37.25Tak naprawdę wszystkie rejsy morskie są w taki czy inny sposób rejsami stażowymi. Różnicę stanowić tu może charakter poszczególnych rejsów i co się z tym wiąże liczba mil morskich.

Rejs rodzinny wiąże się z częstymi przystankami i wyjściami na ląd. Dużo mil morskich tutaj nie zdobędziecie ale atutem jest zdobywanie doświadczenia w manewrowaniu jachtu. Rejs egzotyczny to niewątpliwie wiele wizyt na bezludnych wyspach i dzikich plażach. Mamy też rejsy morskie, których głównym celem jest zwiedzanie, a inne koncentrują się na przykład na lokalnej kuchni. W naturalny sposób łączą się żeglowanie z nurkowaniem, takie rejsy często spotkać można w naszej ofercie. Na tych rejsach nie sposób się nudzić!

Dla tych, którzy chcą zdobywać stopnie i doświadczenie są rejsy kilkuetapowe. Mamy tutaj konkretnie określoną liczbę mil morskich jakie przepłyniemy, a zobaczyć też sporo się udaje.

Taki właśnie projekt przygotowaliśmy dla Was na sezon letni. Jachtem THALIA – Sigma 400 popłyniemy na trasie szesnastu etapów z Gdańska na Azory. Dokładny opis etapów, trasę rejsu, ilość mil i daty znajdziecie zakładce „Od Bałtyku po Ocean”.


 

Kalendarz rejsów

 

Do zobaczenia 

OffshoreAdventure Akademia Sportów Wodnych

Similar posts
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube