nurkujze.plSzkolenie nurkowe PADI Deep Diver jak sama nazwa mówi zapoznaje nas z nurkowaniem głębokim. Jest to kurs specjalistyczny, do którego można podejść będąc posiadaczem stopnia PADI AOWD.


Zaledwie jeden weekend pozwoli abyś dołączył do certyfikowanych nurków ze specjalnością Deep Diver.

Aby przystąpić do szkolenia oprócz stopnia nurkowego AOWD lub na tym samym poziomie potrzebować będziesz:

  • log book, gdzie Twoje rejestrowane nurki będzie mógł potwierdzić instruktor. Jeżeli jeszcze nie posiadasz nurkowego log book’a możemy go dla Ciebie zamówić.
  • Przed szkoleniem otrzymasz podręczniki napisane przez zespół PADI.
  • Do certyfikatu potrzebne będą też dwie fotografie w mniej lub bardziej formacie paszportowym.

Zaczniemy od części teoretycznej. Podczas tego szkolenia nurkowego poznasz techniki nurkowania głębokiego do 40m. Zapoznasz się ze sprzętem potrzebnym do tego rodzaju nurkowania. Przypomnisz sobie zasady panujące podczas nurkowania, jakie przybliżone były podczas szkolenia AOWD. Nurkowanie jest sportem ekstremalnym, dlatego też ryzyko, z jakim możemy spotkać się pod wodą będzie po raz kolejny jednym z tematów przewodnich. Podczas szkolenia PADI Deep Diver przygotujemy Cię do planowania i organizacji nurkowań głębokich.


DCIM100GOPROCzęść praktyczna szkolenia PADI Deep Diver to cztery nurkowania: dwa w zakresie głębokości 20 – 30m i dwa kolejne na głębokości 30 – 40m. Podczas tych nurkowań wraz z instruktorem przejdziesz przez szereg ćwiczeń omówionych wcześniej w części teoretycznej.


Będąc posiadaczem certyfikatu PADI Deep Diver będziesz mógł rozszerzyć zakres swoich horyzontów w głąb morza. Poznasz jeszcze głębiej skryte zagadki oceanu i tamtejszych mieszkańców. Stopień Deep Diver pozwoli Ci na nurkowanie w towarzystwie osoby na tym samym poziomie wyszkolenia nurkowego bez instruktora.


Jeżeli chcesz kontynuować swoją przygodę z nurkowanie w bardziej profesjonalny sposób, szkolenie PADI Deep Diver jest jednym z tych, jakie wymagane są w podejściu do stopnia PADI MSD (Master Scuba Diver).


Zainteresowanych prosimy o KONTAKT.

 

Napisz do nas też jeśli potrzebujesz więcej informacji.


 Zapraszamy

Offshore Adventure Akademia Sportów Wodnych