Wyprawa żeglarska do Tajlandii to prawdziwie magiczny rejs morski.


 

rejsy egzotyczneWolny Kraj…… nie, nie o politykę mi chodzi. Tajlandia, to w tłumaczeniu Wolny Kraj. Chyba coś w tym jest, Tajlandia jest tak daleko, że ze spokojem możemy uwolnić się od wszytkiego… domu, pracy, a nawet samego siebie. Ale nie tylko o odległość tu chodzi.

Tajlandia nie bez powodu nazywana jest Sercem Azji, miejsce to ma niewyczuwalny rytm, który nadaje sens bytu i poczucie spełnienia. No bo jak tu nie czuć się spełnionym kiedy wszystko co Cię otacza to… magia. Ilość barw dokoła mieniąca się i przeszywająca między sobą nie mogą przecież istnieć naprawdę… A jednak! Tajlandia to ląd z jednej strony ograniczony potęgą wysokich gór, z drugiej zaś otwartym morzem, ale razem tworzą bajkową krainę!


I co Ty będziesz robić w tym Raju? Podczas naszego rejsu morskiego robisz w zasadzie to co większość turystów. Będziesz zwiedzać piękne miejsca, pozłacane świątynie, kryć się w cieniu soczysto – zielonej roślinności…

Na naszym egzotycznym rejsie morskim z głodu też umrzeć Ci dane nie będzie… egzotyczna kuchnia kusi swoim zapachem, wyglądem i smakiem wzdłuż jak i na każdym rogu ulicy.

żewglowanie w TajlandiiA to wszystko w otoczeniu niesamowicie przyjaznych ludzi jakimi są Tajowie.


To właśnie czeka zwykłych turystów. Ciebie czeka dużo więcej!

Ty nie dość, że w pięknym miejscu wakacje spędzisz na luksusowym katamaranie.

Cztery wygodnie umeblowane kabiny, każda z łazienką, przestronny salon nie pozwalają na ograniczenie naszej prywatności. Ale jaka prywatność… Wspaniałe towarzystwo, na które zawsze na naszych rejsach mamy szczęście trafić to podstawa udanych wakacji. Tak, tą przygodę najlepiej jest przeżyć razem!


Podczas naszego egzotycznego rejsu żeglarze będą mieli szansę się wykazać. Godziny przebyte na naszych rejsach morskich zawsze liczone są jako staż morski.

Egzotyczne warunki nie przeszkadzają w przeprowadzeniu szkolenia na stopnie żeglarskie.


nurkowanie w TajlandiiNiewielkie odległości między wyspami pozwolą nam na zwiedzenie wielu z nich. Podczas naszej żeglarskiej wyprawy zobaczymy Parki Narodowe pełne wodospadów i niespotykanej roślinności. Wizytówką Tajlandii jest pływający targ warzywny.

No i oczywiście świat podwodny… Nasze rejsy morskie w większości łączą żeglowanie z nurkowaniem. Będziesz mieć szansę na 2 bądź 3 nurki dziennie.


Wszystkich zainteresowanych zdobywaniem nurkowych stopni PADI zapraszamy na kursy nurkowe, w których będzie można wziąć udział.


A co zobaczymy pod wodą? Tego do końca nikt nie wie! Rodzaje i gatunki żyjące w wodach Tajlandii to niekończąca się lista.

Pamiętasz film Danny’ego Boyle’a z 2000roku jaki został nakręcony właśnie w Tajlandii?

A może i Ty znajdziesz tam swoją tajemniczą wyspę z niebiańską plażą?


Lubisz czytać? Wejdź w link poniżej i zapoznaj się z opisami poszczególnych rejsów, wspomnieniami bądź aktualnościami:

.pl/category/rejsy-morskie


Serdecznie zapraszamy

Offshoreadventure Akademia  Żeglowania i Nurkowania