Daty trasa cena *
rejs ze szkoleniem nurkowym 18 – 25.07.20 Rzym – Olbia 2400.00 PLN  Zarezerwuj miejsce
rejs ze szkoleniem nurkowym  25 – 31.07.20 Olbia – Olbia brak miejsc  Zarezerwuj miejsce
rejs ze szkoleniem nurkowym  15 – 22.08.20  Olbia-Olbia 2650.00 PLN  Zarezerwuj miejsce
rejs ze szkoleniem nurkowym 22 – 29.08.20  Olbia-Olbia 2650.00 PLN  Zarezerwuj miejsce
rejs ze szkoleniem nurkowym 29.08 – 05.09.20  Olbia-Olbia 2650.00 PLN  Zarezerwuj miejsce
rejs ze szkoleniem nurkowym 05 – 12.09.20  Olbia-Olbia 2050.00 PLN  Zarezerwuj miejsce
rejs ze szkoleniem nurkowym  12 – 19.09.20 Olbia – Olbia 1950.00 PLN  Zarezerwuj miejsce
rejs ze szkoleniem nurkowym 19 – 26.09.20  Olbia – Olbia brak miejsc    Zarezerwuj miejsce

* Cena rejsu zawiera miejsce na jachcie i opiekę skippera.


Rejsy morskie SardyniaCzyżby to właśnie Sardynia była mityczną Atlantydą? Tak twierdzi włoski dziennikarz Sergio Frau. Według niego potężne budowle oraz sztuka cywilizacji nuragijskiej przypominają opisywaną przez Platona kulturę Atlantów.


Wysokie, skaliste wybrzeża, głębokie zatoki, przesmyki i wodospady wzdłuż wybrzeża to obraz jaki zobaczymy patrząc na Sardynię od strony morza. Na rejsie morskim wzdłuż wybrzeży Sardynii będziemy przecież żeglowali!

Odpoczynek znajdziemy w płytkich, słonowodnych lagunach i rozlewiskach zlokalizowanych wzdłuż wybrzeża tej włoskiej wyspy.

Podczas rejsu morskiego na Sardynii typowy podzwrotnikowy klimat zapewni nam suche i gorące wakacje, a słońce w połączeniu z łagodnym północno – zachodnim wiatrem zwanym Mistralem pięknie opali Wasze ciała.


 

Podczas naszego rejsu katamaranem Lagoon 420 będziemy zwiedzali…


Sardynia to druga co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym. Jednym z największych jej miast jest Alghero – malownicze, zabytkowe miasteczko na zachodnim wybrzeżu Sardynii. To właśnie tutaj możemy rozpocząć nasz wakacyjny rejs morski.


Katamaranem wzdłuż Sardynii

A co zobaczymy w Alghero?

Architektura tego miasta zachwyca każdego konesera piękna. Widzimy tu wielki wpływ historii regionu, która łączy Włoskie piękno z temperamentem Hiszpanii. Alghero nazywane jest Barcelonettą, czyli małą Barceloną.

Grota Neptuna to jedno z najpiękniejszych miejsc zachodniego wybrzeża Sardynii. Dla tego miejsca warto pokonać ponad 600 schodów!

Strzelista XVI wieczna katedra Santa Maria i kościół św. Michała z charakterystyczną kopułą to istne symbole miasteczka.


 

żeglowanie i nurkowanie na SardyniiŻeglowanie i nurkowanie podczas rejsu na Sardynii.


Żeglowanie to oczywisty sposób na relaks w tej części świata, a nasz jacht Alexia – Lagoon 420, to idealny środek transportu podczas rejsu morskiego. Na pokładzie jachtu można zrelaksować się zatapiając się we własnych myślach albo po prostu poddać się hipnozie fal morskich.

Można też aktywnie wypoczywać bawiąc się żaglami, nabywając nowych umiejętności żeglarskich lub praktykując te już nabyte.


 

nurkowanie na SardyniiAkwen jakim są wody wokół Sardynii to jedno z najciekawszych miejsc do żeglowania na świecie. Przepiękne wyspy, urocze zatoki i spokojne kotwicowiska to niewątpliwy przepis na udane wakacje.


Będziemy też nurkowali! Jaskinie Sardynii należą do najbardziej znanych na świecie miejsc nurkowych.


 

Podczas naszego resju morskiego na katamaranie odwiedzimy Grotę Jeleni z czaszkami i porożem zwierząt, najdłuższą na świecie jaskinię Nero i mroczną Jaskinię Duchów.żeglowanie i nurkowanie na Sardynii


I najlepsze! Wymienione spoty nurkowe, do których Was zabierzemy nie przekraczają głębokości 35m, dlatego zarówno doświadczeni nurkowie jak i ci rozpoczynający swoją przygodę z nurkowaniem będą mieli szanse zobaczyć ten przepiękny podwodny świat.


 

Podczas rejsu morskiego na Sardynii wyjątkowym elementem będzie kuchnia!

Jak to we Włoszech… pizza i pasta w różnych konfiguracjach serwowana będzie na każdym kroku.

Ale regionalne przysmaki to również ryby i owoce morza. Te można kupić na lokalnych ryneczkach, wówczas wielkie wyzwanie czeka naszego kucharza….

Nie sposób jednak oprzeć się lokalnym barom i restauracjom, które oprócz wyśmienitej kuchni kuszą rytmiczną muzyką i czerwonym lokalnym winem!


Jacht, na którym będziemy żeglowali to katamaran Alexia – Lagoon 420. Więcej o tym jachcie możecie zobaczyć w zakładce Nasza Flota.


 

Do zobaczenia

OffshoreAdventure Akademia Żeglowania i Nurkowania