Szkoleniowe rejsy morskie to podstawowa oferta szkoły żeglarskiej, takiej jaką jest Offshoreadventure Akademia Żeglarstwa i Nurkowania.


szkoleniowe rejsy morskieSzkoleniowy rejs morski, to miejsce gdzie w praktyce możesz wykazać się swoimi znajomościami teorii z zakresu nautyki.


Te rejsy morskie to nie są zwykłe rejsy żeglarskie. Tutaj nabywasz praktyki żeglarskiej w szeroko pojętej obsłudze jachtu.

Ale nie tylko! Szkoleniowy rejs morski, to miejsce gdzie możesz pokonać swoje lęki przed prowadzeniem jachtu morskiego.

W końcu to właśnie biorąc udział w takich rejsach morskich rozwijasz swoją pasję.


Na rejsie szkoleniowym możesz zdobywać stopnie na różnym poziomie zaawansowania ale nie musisz! Podczas szkoleniowego rejsu morskiego na pokładzie będzie doświadczony instruktor żeglowania. Niewątpliwie będzie on pomocny przy poszerzeniu Twojej wiedzy na temat żeglowania, pomoże rozwiać wątpliwości jakie w trakcie rejsu morskiego się pojawią, będzie też wsparciem podczas procesu nabywania pewności siebie w roli skippera jachtu morskiego.


Rejsy szkoleniowe to najczęściej rejsy morskie gdzie żeglarze chcą nabyć praktyki nie tylko w manewrowaniu jachtem morskim. Kierowanie załogą jest bardzo ważnym elementem każdego rejsu żeglarskiego. To właśnie na szkoleniowym rejsie morskim nauczysz się zarządzania załogą, psychologii współpracy i asertywności.


Szkoleniowe rejsy morskieA może nie jesteś pewien czy chcesz zostać skipperem jachtu morskiego i prowadzić rejs żeglarski? To tutaj możesz spróbować poprowadzić jeden z etapów naszego rejsu morskiego, a może dwa, a może zdecydujesz się tylko na sterowanie lub przyczepianie obijaczy?


Rejsy szkoleniowe prowadzone są na różnych akwenach. Uzależnione jest to bardzo często szkoleniem, w jakim bierzecie udział oraz stopniem jaki chcecie zdobyć. Na różne poziomy mamy różne wymagania.  Więcej o tym przeczytasz na naszej stronie w części poświęconej SZKOLENIOM ŻEGLARSKIM.


Nasze regularne szkolenia żeglarskie podczas rejsu szkoleniowego bardzo często poszerzane są o szkolenia techniczne. Mogą to być warsztaty nawigacyjne lub ITR.


rejs morski ChorwacjaCzy taki rejs morski to tylko szkolenie żeglarskie? Nie! Nasze rejsy morskie to przede wszystkim przyjemność!

W końcu jesteśmy tu ponieważ pasjonuje nas żeglarstwo, podróżowanie, poznawanie kultury innych państw i smakowanie egzotycznej dla nas kuchni. Dlatego też na rejsach szkoleniowych mile widziane są osoby towarzyszące. Któż przecież będzie nas wspierał w trudnych chwilach? Albo doceniał i dopingował naszą ciężką pracę nad swoim rozwojem?

W końcu nawet szkoleniowy rejs morski ma być zabawą!


Wszystkich zainteresowanych szkoleniowymi rejsami morskimi zapraszamy do kontaktu z nami. Wspólnie znajdziemy najbardziej odpowiadający akwen, termin rejsu morskiego i opracujemy plan szkoleniowy.


Zadzwoń lub napisz:

Dariusz Suchomski
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata Cisło
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

 


Zapraszamy

Offshoreadventure Akademia Żeglarstwa i Nurkowania