Z nami żeglują, z nami nurkują, z nami zwiedzają świat i to właśnie z nami spędzają swoje wakacje!

Kim są? Dlaczego to robią? I dlaczego robią to z nami?

Poznajcie opinie naszych klientów na temat współpracy z Offshoreadventure.

 


Z Darkiem żegluję już od 9 lat, nurkuję od 3…. Po tylu latach aż trudno rozdzielić nasze prywatne relacje od tych zawodowych… Wiem jedno, bez wahania oddam mu do dyspozycji swoje kolejne wakacje…

Jacek Szczypuła 

Warszawa


rejsy żeglarskie

Darek jest jednym z najbardziej utalentowanych, spójnych i autentycznych trenerów jakich spotkałem. Przekazuje wiedzę, daje czas na jej udoskonalenie ale co najważniejsze pozwala rozwinąć skrzydła. Od lat prowadzę własne rejsy ale dla czystej przyjemności wracam od czasu do czasu na pokład jachtu, którym dowodzi Darek!

 Jerzy Tomaszewski

Rzeszów


Karolina SywakŻeglowanie zmienia postrzeganie świata i rozszerza horyzonty. A najlepiej to robić w towarzystwie osób, którym możesz zaufać. I taki jest Darek. Do tej pory wzięłam udział w trzech rejsach jakie zorganizowane były przez Offshoreadventure, ale mam wrażenie, że to wystarczyło aby się uzależnić… Darek wciągnął mnie też w nurkowanie…. Z drugiej strony, aż tak bardzo to się nie broniłam. Jestem pewna, że tych uzależnień nie będę leczyć!

Karolina Sywak

Racibórz


Zatoka WrakówPodczas rejsów z Darkiem uważaj na to co mówisz! On obserwuje, słucha, notuje…. Tylko po to aby w kolejnym sezonie zorganizować rejs w miejscu, które marzyłeś żeby odwiedzić! Oczywiście – musi tam być woda… słona, najlepiej! 

Ewa Baranowska

Warszawa


unnamedŻeglowanie? No nie wiem… „Będzie fajnie! Obiecuję!” usłyszałam. No i było!

Najpierw trafiłam na pokład jachtu w Chorwacji, potem była Grecja i Karaiby, a ostatnio rządziliśmy na Majorce!

Jestem już pewna, że wsłuchiwanie się w szum fal, kiedy mnie leżącą na pokładzie luksusowego katamaranu opala słońce, bardzo mi się podoba.

Zaraziłam się też nurkowaniem! Darek pomógł mi pokonać lęki i zabrał w niejedną podwodną podróż.

Justyna Cybulska

Wrocław


21 rejs rodzinnyŻeglowanie i nurkowanie w przypadku Renaty i Darka to nie tylko pasja ale sposób na życie! Żeglujemy razem od lat. Teraz kiedy wszyscy mamy dzieci żeglujemy również z nimi. Tak w wyniku nowej sytuacji powstał kolejny produkt w ofercie Offshoreadventure, jak i na rynku – rejsy rodzinne.

To co przeżyliśmy z moim 5-letnim Olkiem, przerosło nasze wszelkie oczekiwania. Wyprawa wzdłuż wybrzeży Majorki, choć wyglądała na spontaniczną, dopracowana była w każdym szczególe. „Przeloty” były na tyle krótkie, żeby dzieciom się nie znudziło; częste odwiedzanie plaż, nauka pływania i snorkelingu to codzienne elementy naszego rejsu. W przyszłym sezonie znów piszemy się na listę załogantów! Polecam Wszystkim!

Agata Urlata 

Londyn


IMG_2292Serdecznie polecam wszystkim. Bylam już, (a może tylko) dwa razy na rejsach w Chorwacji i Grecji. To co zobaczylam i doświadczyłam niczym nie równa się z wakacjami w hotelu all inclusive. Tu jest przygoda, cisza, spokój, niesamowite wschody i zachody słońca, cudowne plaże. Możliwość zobaczenia wielu miejsc podczas jednego rejsu, nauka żeglugi, a przy tym wspaniała atmosfera. I uwierzcie mi choroba morska na jachcie jest lepsza, niż kac przy hotelowym basenie. POLECAM

Joanna Klima

Wrocław


szkolenia żeglarskieNie pierwszy już raz, znany mi i lubiany Skiper, Darek, bo o Nim mowa, zorganizował nam super wakacje. Od powrotu z rejsu minęło tylko kilka dni, a ja już zaczynam tęsknić. Z czystym sumieniem wybiorę Offshoreadventure już za kilka miesięcy. 

Nie pierwszy już raz – dziękujemy Renatko i Darku!!!

Anna Lewandowska

Milanówek


Wszystkim za bardzo miłe słowa serdecznie dziękujemy

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych