Morski rejs rekreacyjny, czyli… 

dla każdego coś miłego.


rekreacyjne rejsy morskieRekreacyjny rejs morski to prawdziwe wakacje. Każdy z rejsów może wyglądać trochę inaczej. Głównym atutem wyprawy morskiej jest to, że możemy zwiedzić bardzo duży obszar kraju, a nawet kontynentu rozpakowując walizki tylko raz. Jacht morski bowiem traktujemy i jako hotel, i jako środek transportu!


Rejsy morskie to wspaniałe przeżycie! Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda świat od strony morza? Na pewno inaczej! W samolocie szczęściarze zajmujący miejsce przy oknie mogą cieszyć się inną perspektywą przez chwilę, może dwie… Jacht morski płynie powoli i majestatycznie, a widok rozciągający się z jego pokładu to obrazek jaki mogą podziwiać wszyscy na jachcie, przez tak długo jak tylko pragną…


Czas spędzony podczas takiego rejsu to element indywidualny każdej z wypraw morskich. Czasami uwarunkowany jest on trasą jaką wybieracie ale bardzo często zależy po prostu od załogi. Co do trasy naszego rejsu morskiego, tę również niejednokrotnie opracowują sami zainteresowani.


 Wakacje w choracji żagleZwiedzanie podczas rekreacyjnych rejsów morskich.


Zwiedzanie to oczywisty element podróży. Zwiedzamy również podczas rejsów morskich. Przybijamy do portów bądź zostawiamy jacht na kotwicy i mamy czas wolny. W zależności od miejsc jakie odwiedzamy, przewidzianego programu i zainteresowań załogantów czas na lądzie spędzamy wszyscy razem bądź osobno. Jedni przecież wolą muzea inni po prostu poznają daną cywilizację „błąkając się” po uliczkach i patrząc na ludzi…


 kulinarne rejsy żeglarskieKulinaria na morskich rejsach rekreacyjnych.


Każde miejsce jakie odwiedzamy podczas naszych rejsów morskich jest wyjątkowe… każde w inny sposób! Kulinarne doznania to najprostszy i bardzo przyjemny sposób na poznawanie świata, jego kultury i historii. Po zejściu z naszego jachtu morskiego pozwalamy więc sobie na wyjścia do lokalnych barów czy restauracji. A jak często? To znów zależy od rejsowiczów.

Oczywiście sami też gotujemy na jachcie. Jeśli mamy szczęście trafimy na niespełnionego kucharza lub hobbystę kulinarnego, który będzie dla nas gotował, a nam pozostaje wtedy zmywanie naczyń…


Atrakcje dodatkowe rejsu rekreacyjnego


I cóż to może być? Wszystko zależy od rejsu morskiego na jaki się wybierzecie… Może wybierzemy karnawałową festę na Teneryfie?


nurkowanie na katamaranieSkutery wodne to niesamowita zabawa. Podniesienie adrenaliny podczas takiej przejażdżki jest zapewnione!


Możemy też zwiedzić świat podwodny wybierając się na nurkowanie w towarzystwie doświadczonego instruktora nurkowania. W naszej ofercie znajdziecie rejsy morskie na katamaranie łączące nurkowanie z żeglowaniem.


Poza tym rejs morski to czysta przyjemność, sam szum fal i kołysanie jachtu wprowadzi nas w stan totalnej relaksacji, ukoi najbardziej zestresowaną duszę i pozwoli na totalną regenerację.


Chcesz się przekonać? Zadzwoń! Napisz! Zapytaj o szczegóły… KONTAKT

 


Zapraszamy serdecznie

Offshoreadventure Akademia Żeglarstwa i Nurkowania