guadelupa offshoreadventureRejsy egzotyczne to rejsy rekreacyjne tyle, że w prawdziwie egzotycznym miejscu!

 


Fakt, każdy rozumie coś trochę innego pod pojęciem egzotyczny

Nasi przyjaciele z Brazylii w rejs egzotyczny płyną do Norwegii.


Dla większości z nas – Europejczyków, egzotyka to dzikie palmy i piasek w kolorze kości słoniowej… złociste słońce nagrzewające Matkę Ziemię do temperatury 35 stopni + i wodę, w której można spędzić cały dzień… W końcu krajobrazy, ludzie, fauna i flora i kuchnia, smaki, zapachy… jak różne od tych jakie mamy wokół siebie na co dzień.


 

 

IMG_1627Taki rejs to przede wszystkim czas na odpoczynek. A gdzie lepiej odpocząć niż na luksusowym jachcie… pod niebem, z którego leją się złociste promienie słońca… wśród muzyki jaką tworzą rozbijające się fale?


Znajdziemy tu czas na refleksję, czytanie, zregenerowanie sił czy po prostu błogie lenistwo.


Takie egzotyczne rejsy morskie oczywiście dają wspaniałe możliwości na zwiedzanie wprost magicznego, jakże innego od naszej szarej rzeczywistości, świata.


Od wieków ważne ośrodki kulturalne i turystyczne tworzone były na linii brzegowej kraju. Dlatego też jako Ci wybrani możemy te przepiękne miasta i centra kulturalne oglądać już z jachtu.

 


tajlandia targ wodnyOczywiście na tym nie koniec. Przybijamy do portu bądź rzucamy kotwicę w pobliskiej zatoczce i udajemy się w kierunku cywilizacji!


Albo odwrotnie… skoro to rejs egzotyczny to idziemy zwiedzać plaże, las tropikalny, dzikie ogrody i inne miejscowe perełki stworzone przez naturę.


Rejs egzotyczny to również egzotyczna kuchnia. Lokalne restauracje, tawerny, bary i kawiarenki kuszą zapachami. W końcu jest szansa na prawdziwie świeżą rybę i owoce morza, które przyrządzane na tysiące sposobów za każdym razem smakują inaczej .


 

 

Zwiedzanie egzotycznych krain lądowych na naszych rejsach egzotycznych łączymy zawsze z nurkowaniem… Świat podwodny egzotycznych krain jest co najmniej tak samo kolorowy i zaskakujący pod wodą jak i ten na lądzie.

 


 

rejsy żeglarskie

Rejs egzotyczny tak jak każdy inny rejs morski jest wspaniałym miejscem do nawiązywania nowych znajomości, a nawet przyjaźni na wiele lat… możemy się bowiem poszczycić tym, że mamy wyjątkowe szczęście do ludzi, którzy wybierają nasze rejsy i szkolenia!


Dziękujemy, że jesteś tutaj z nami i czytasz naszą ofertę. Jeżeli masz pytania SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, a odpowiemy na Twoje pytania i mam nadzieję, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.


 

Popłyń z nami w rejs egzotyczny, a wspaniałą przygodę w magicznym miejscu i doborowym towarzystwie masz gwarantowaną!

 


Terminarz

Napisz do nas

Zapraszamy

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych