egzotyczne rejsy morskieEgzotyczne rejsy morskie to rejsy rekreacyjne tyle, że w prawdziwie egzotycznym miejscu! Oczywiście rejsy egzotyczne odbywają się na pokładzie luksusowych jachtów. 

 


egzotyczne rejsy morskieFakt, każdy rozumie coś trochę innego pod pojęciem egzotyczny

Nasi przyjaciele z Brazylii w rejs egzotyczny płyną do Norwegii.


Dla większości z nas – Europejczyków, egzotyka to dzikie palmy i piasek w kolorze kości słoniowej… złociste słońce nagrzewające Matkę Ziemię do temperatury 35 stopni + i wodę, w której można spędzić cały dzień… W końcu krajobrazy, ludzie, fauna i flora i kuchnia, smaki, zapachy… jak różne od tych jakie mamy wokół siebie na co dzień.


 

Egzotyczne rejsy żeglarskieTaki rejs morski to przede wszystkim czas na odpoczynek. A gdzie lepiej odpocząć niż na luksusowym jachcie… pod niebem, z którego leją się złociste promienie słońca… wśród muzyki jaką tworzą rozbijające się fale?


Podczas takiego rejsu morskiego znajdziemy czas na refleksję, czytanie, zregenerowanie sił czy po prostu błogie lenistwo.


Takie egzotyczne rejsy morskie oczywiście dają wspaniałe możliwości na zwiedzanie wprost magicznego, jakże innego od naszej szarej rzeczywistości, świata.


Od wieków ważne ośrodki kulturalne i turystyczne tworzone były na linii brzegowej kraju. Dlatego też jako Ci wybrani możemy te przepiękne miasta i centra kulturalne oglądać już z pokładu luksusowego jachtu.

 


tajlandia targ wodnyOczywiście na tym nie koniec. Przybijamy do portu bądź rzucamy kotwicę w pobliskiej zatoczce i udajemy się w kierunku cywilizacji!


Albo odwrotnie… skoro to morski rejs egzotyczny to idziemy zwiedzać plaże, las tropikalny, dzikie ogrody i inne miejscowe perełki stworzone przez naturę.


Rejs egzotyczny to również egzotyczna kuchnia. Lokalne restauracje, tawerny, bary i kawiarenki kuszą zapachami. W końcu jest szansa na prawdziwie świeżą rybę i owoce morza, które przyrządzane na tysiące sposobów za każdym razem smakują inaczej .


 

 

nurkowanie na żaglachZwiedzanie egzotycznych krain lądowych na naszych rejsach egzotycznych łączymy zawsze z nurkowaniem… Świat podwodny egzotycznych krain jest co najmniej tak samo kolorowy i zaskakujący pod wodą jak i ten na lądzie.

 


 

 

Morski rejs egzotyczny tak jak każdy inny rejs morski jest wspaniałym miejscem do nawiązywania nowych znajomości, a nawet przyjaźni na wiele lat… możemy się bowiem poszczycić tym, że mamy wyjątkowe szczęście do ludzi, którzy wybierają nasze rejsy morskie i wyprawy nurkowe!


 

egzotyczne rejsy żeglarskiePopłyń z nami w egzotyczny

rejs morski na luksusowym katamaranie, a wspaniałą przygodę w magicznym miejscu i doborowym towarzystwie masz gwarantowaną!


Typowo egzotycznym rejsem morskim jaki przygotowaliśmy na rok 2020 jest wyprawa żeglarsko – nurkowa na Kubę. Zapoznaj się z naszą ofertą bądź skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz ciekawy pomysł na rejs morski, w którego zrealizowaniu możemy pomóc.

Napisz do nas


Zapraszamy

Offshoreadventure Akademia Żeglarstwa i Nurkowania