Czym jest nurkowanie?

Nurkowanie to sport wodny uprawiany pod wodą.


 

szkolenia nurkowe PADIAle nie tylko!

Nurkowanie to pasja! Pasja, która wciąga… bo któż z nas potrafi oprzeć się temu nieznanemu pięknu podwodnego świata? Przyznajmy, każdy marzył o przynajmniej jednej malutkiej złotej rybce we własnym akwarium.  A czy ktoś przepuścił okazję aby zobaczyć film o życiu w oceanie pokazywanym w kinach 3D?


 

Nurkując stajemy się częścią tego tak bardzo niedostępnego życia.  To właśnie pod wodą możemy podziwiać rafy koralowe, niedostępne jaskinie i tęczę barw ich mieszkańców.


 

W zasadzie każdy rodzaj  przebywania  pod wodą nazywamy  nurkowaniem. Nurkować  możemy na  dwa sposoby, wykorzystując  odpowiedni  sprzęt  lub  na  tzw. zatrzymanym  oddechu, czyli freediving.


praktyczne szkolenia nurkoweNurkowanie należy do sportów ekstremalnych, nie jest on jednak niebezpieczny jeżeli wcześniej właściwie się do tego przygotujemy. I oczywiście  możecie próbować tego sami. Tylko po co? Dużo łatwiej i bezpieczniej jest odbyć profesjonalny kurs nurkowania pod okiem instruktora.


Aby nurkować z  przyjemnością  należy nurkować przede wszystkim bezpiecznie. Nie mówimy tu tylko o własnym bezpieczeństwie ale również o bezpieczeństwie osób, które nurkują z nami.


I tu OffshoreAdventure jako szkoła nurkowania przychodzi z pomocą.

Nauczamy według standardów  PADI.  Professional  Association of  Diving  Instructors  to największa  na świecie organizacja, szkoląca płetwonurków na  wszystkich poziomach zaawansowania rekreacyjnego i zawodowego.


Nurkowanie z OffshoreadventureNasi instruktorzy to pasjonaci, zarówno nurkowania jak i nauczania. Pomimo zdobytych umiejętności i doświadczenia nie przestają nad sobą pracować i ciągle udoskonalają swoją wiedzę i techniki z zakresu nurkowania.


Prowadząc nasze szkolenia nurkowe zarówno teoretyczne jak i praktyczne, jak najczęściej staramy się korzystać z od dawna udowodnionej teorii, że najlepiej uczymy się poprzez zabawę.


Podczas naszych kursów nurkowania prowadzimy zajęcia w małych grupach co pozwala nam na dobry kontakt z wszystkimi uczestnikami.  Wielu naszych  kursantów  utrzymuje z nami  ciągły kontakt,  nurkując,  żeglując, spotykając się oraz polecając nas innym.


Nurkowanie - szkolenia praktyczne PADIZ nami każdy może osiągnąć sukces z zakresu nurkowania, a przy tym poznać ciekawych ludzi i spędzić przyjemnie czas.


Przeszkoliliśmy już ponad 4000 osób w szkoleniach żeglarskich i nurkowych.

Menu przeprowadzi Cię do pełnego opisu szkoleń jakie prowadzimy.


Proponujemy też zapoznanie się z ofertą naszych wypraw. Mają one miejsce na wodach całego Świata.


Zapraszamy serdecznie

Offshoreadventure Akademia Żeglarstwa i Nurkowania