AqabaUnderwater2Wszyscy wiedzą jak bardzo ekscytujący i wciągający jest podwodny świat. Ale nie ma nic dziwnego w tym, że pod wodą znajdujemy błogi stan ukojenia… nurkowanie jest nam bardzo bliskie, bo to przecież nic innego jak początek. To właśnie pod wodą spędziliśmy pierwsze miesiące naszego życia…


 

Z nami możecie przeżywać ten początek kilka razy w roku i w wielu miejscach na całym Świecie. Zabierzemy Was na wyprawy nurkowe w najpiękniejsze typowo nurkowe miejsca zaczynając od gorącego Egiptu poprzez Karaibskie tropiki na egzotycznej Azji kończąc.


 

Egipt - safari nurkoweOrganizujemy nurkowe wyprawy poznawcze, gdzie oprócz nurkowania zwiedzamy piękne kraje i bierzemy czynny udział w poznawaniu kultury i obyczajów. Bo jak można być w Egipcie i nie odwiedzić atmosferycznej kawiarenki z sziszą. W Tajlandii natomiast naturalne jest oddanie się w cudownie zwinne ręce masażystki. Oczywiście nurkowanie w ciepłej egzotycznej krainie też odpręża.


Prowadzimy nurkowe wyprawy typowo szkoleniowe. Nauczamy według standardów PADI. Professional Association of Diving Instructors to największa na świecie organizacja, szkoląca płetwonurków na wszystkich poziomach zaawansowania w nurkowaniu rekreacyjnym i zawodowym.


 Nasi instruktorzy to pasjonaci, zarówno nurkowania jak i nauczania. Na tego typu wyprawach czas jest określony według programu szkolenia w jakim bierzecie udział. Nie oznacza to jednak, że z innych przyjemności rezygnujemy…


 

nurkowanie na katamaranieNasze wyprawy nurkowe często łączą nurkowanie z żeglowaniem. Zapraszamy na nie również tych, którzy do nurkowania podchodzą jeszcze z dystansem. Fakt, że można tu po prostu mile spędzić czas i poznać wyjątkowych ludzi pozwala na pełne odprężenie i korzystanie z wakacji.


W wyprawach nurkowych organizowanych przez nas, czyli Offshoreadventure Akademię Żeglarstwa i Nurkowania najczęściej bierze udział nie więcej osób niż załoga jednego jachtu morskiego. Pozwala to na dobry kontakt z wszystkimi uczestnikami.

Większość naszych początkowo tylko klientów utrzymuje z nami ciągły kontakt, nurkując z nami, żeglując, spotykając się i polecając nas innym.


 

Dla grup możemy zorganizować wyprawę nurkową w dowolnie wybrany zakątek Świata na jachcie morskim lub stacjonarnie.


 

Do zobaczenia!

Offshoreadventure Akademia Żeglarstwa i Nurkowania