Bartek BAR_8008 (62)

Rejs morski to wspaniałe rozwiązanie dla wielu sytuacji jakie mają miejsce w firmie. Trafiłeś tutaj? Jesteś szefem idealnym! Dopiszmy też „trafiłaś”, Panie przecież coraz częściej obejmują te zacne wyższe pozycje w przedsiębiorstwach.


 

Karaiby_rafy_rezerwatyChcesz zaprezentować się swoim wspólnikom, lepiej poznać Ich prywatnie albo po prostu odwdzięczyć za lata współpracy?

A może współpracujesz ze wspaniałymi ludźmi, których chciałbyś wyróżnić i wynagrodzić?

Możliwe, że Wasza firma przeżyła bardzo intensywny okres i uważasz, że razem ze swoimi pracownikami zasługujecie na wakacje, z których wszyscy wrócicie ze zdwojonymi siłami i motywacją?


 

Dlaczego rejs morski? Bo rejs morski to niewątpliwie wspaniała przygoda!

rejs morski


Wspólne dążenie do celu powoduje, że ludzie ze sobą ściśle współpracują. Bez względu na pozycję zajmowaną w firmie na rejsie integracyjnym tworzymy wyrównany zespół. Woda jest żywiołem, który uczy cierpliwości i pokory, a rejsy morskie pokazują jak ważne jest wspólne zrozumienie i szacunek.


Atmosfera na takich wyprawach morskich jest luźna… a egzotyczne krajobrazy oglądane z pokładu luksusowego katamaranu skutecznie pomagają w zrównaniu i wieku, i pozycji dzierżonej na co dzień.


Ograniczona przestrzeń jaką oferuje jacht niewątpliwie zacieśnia więzy. Rejsy integracyjne organizowane są też po to, by pokazać się z zupełnie nowej strony osobom, które widzimy codziennie, być może nowej nawet dla nas samych! Czytanie map, utrzymywanie właściwego kursu, praca przy żaglach, umiejętności manewrów portowych, znajomość historii i kultury odwiedzanego regionu, a nawet umiejętności kulinarne czy gra na gitarze…wymieniać możemy bez końca…


Wspólne doświadczenia bardzo zbliżają ludzi, szczególnie, jeśli z tymi przeżyciami łączą się miłe wspomnienia. Takich na rejsie morskim nie brakuje! Wspólne obieranie trasy, zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc, razem spędzamy większość czasu czy to na jachcie, czy na lądzie. Długie wieczorne rozmowy przy szklaneczce lokalnego napitku pozwalają na otwarcie się na siebie nawzajem i zobaczenie kogoś więcej niż tylko osoba z gabinetu obok.

incentive travel


Wynagrodzenie jakim może być rejs morski pozwala na to, żeby poczuć się docenionym, przez co pewniejszym siebie. Życie niejednokrotnie udowodniło, że osoby te mogą przenosić góry! Człowiek doceniany pracuje z dużo większą satysfakcją, motywacją i lojalnością wobec pracodawcy i firmy.


Przygoda, jaką jest rejs morski nie musi się skończyć wraz z rejsem firmowym… Być może odkryjecie, że żeglarstwo jest Waszą nową pasją i przygodę swą będziecie kontynuowali przez resztę życia. Żeglarstwo może stać się również Waszym wspólnym hobby zacieśniającym więzy w sferze prywatnej na wiele lat.


Bartek BAR_8008 (451)Naszą ofertę możemy różnorako wzbogacić bądź dopasować do potrzeb firmy. Zapoznajcie się proszę z naszymi innymi propozycjami:

  • szkolenia nurkowe – basenowe i na wodach otwartych. Szkolenia prowadzone są w systemie PADI;
  • rejsy łączące żeglowanie z nurkowaniem;
  • rejsy morskie szkoleniowe w różnym stopniu zaawansowania;
  • egzotyczne rejsy morskie;
  • tematyczne rejsy morskie, jak na przykład rejs kulinarny;
  • nasze rejsy możemy też wzbogacić o szkolenie związane z tematyką branżową.

Uczestnicy naszych rejsów integracyjnych objęci są oczywiście opieką doskonale wyszkolonego skippera. Są to osoby z dużym doświadczeniem w prowadzeniu jachtów i współpracy z wieloosobową załogą.


rejs motywacyjnyBardzo chętnie wysłuchamy też Waszych propozycji i oczekiwań. Skontaktujcie się z nami, a dopasujemy ofertę do indywidualnych potrzeb firmy. Mamy nadzieję sprawić, że rejs ten będzie niezapomnianym i owocnym wydarzeniem!


Zadzwoń lub napisz:

Darek
(+48) 889 599 444
biuro@offshoreadventure.pl

Renata
(+48) 796 619 173
biuro@zeglujze.pl

Napisz do nas


 

Serdecznie zapraszamy

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych