rejs morski po KaraibachWakacje 2018 w pełni, a my już planujemy sezon w roku 2019. I gdzie będziemy? Oczywiście na Karaibach! Rejs katamaranem po pięknych Wyspach Karaibskich to regularny element w naszym terminarzu.


Tym razem mamy dla Was dwa terminy:

02 – 16 Marca 2019

16 – 30 Marca 2019

Trasa: Martynika – St. Lucia – Grenadyny – Martynika


Zobaczymy znane nam już na Karaibach miejsca jak i odwiedzimy taki, do których podczas naszych wcześniejszych rejsów nie wpływaliśmy.


 Będziemy zwiedzali.


przyroda na KaraibachZobaczymy piękny las tropikalny na zielonej wyspie jaką niewątpliwie jest St Lucia. Na szubienicę słynnego Kapitana Wróbla trafimy podczas wycieczki na uroczą St Vincent. Popłyniemy na Mastique, może spotkamy tam jakiegoś celebrytę „A”, postacie jak Mick Jagger mają tam swoje wille. Wyspa Bequia to miejsce gdzie będziemy nurkowali, a na lokalnym targu kupimy bardziej lub mniej oryginalne pamiątki z wakacji. Punktem obowiązkowym naszego rejsu morskiego jest wizyta na bezludnej Tabago Cays….. tam przecież zobaczymy rezerwat żółwi, a wieczorem zjemy kolację zorganizowaną przez Romeo – bardzo towarzyskiego tubylca z restauratorską żyłką z sąsiedniej wyspy. To będzie jak zwykle niezapomniane wydarzenie, które pozwoli zapamiętać ten rejs na długo.


Będziemy żeglowali


IMG_1772Tych kilkanaście dni minie nam zdecydowanie za szybko! Należy więc wykorzystać każdą chwilę! Na pokładzie naszego luksusowego katamaranu będziemy mogli się zrelaksować w blasku słońca. Szum fal posłuży nam jako muzyka, przy której można przeczytać zaległą lekturę, a nawet medytować. Jeszcze inni szczęśliwie spędzą czas z przyjaciółmi lub rodziną. Jesteśmy pewni, że żeglarze nabiorą nowych umiejętności nautycznych. Pozostali zaś mamy nadzieję odkryją nową pasję i będzie nią właśnie żeglowanie!


Nurkować też będziemy!


nurkowanie KaraibyMoże więc będzie to nurkowanie? Rafy koralowe przecinające wielki błękit widać już na głębokości 1m. Ocean to bardzo gościnny gospodarz. Kilka razy odwiedzimy jego królestwo i będziemy tam podziwiali i mieszkańców, i miejsca same w sobie. Nasze wcześniejsze rejsy nurkowe po Karaibach pozwoliły nam nawiązać kilka interesujących znajomości, dzięki którym zobaczymy najpiękniejsze miejsca na odwiedzanych wodach.


Należy jeszcze wspomnieć o jachcie, na którym spędzimy te egzotyczne wakacje. Mowa tu o Nautitech 44. Jacht ten to luksusowy katamaran. Jest przestronny i wygodny jacht, idealny do żeglowania rekreacyjnego. nautitech44Znajdziemy tu pełne wyposażenie, które zapewni nam przyjemne żeglowanie i komfort mieszkania na tej łodzi.

Przestrzenny, doskonale doświetlony salon to idealne miejsce na wspólne spędzanie czasu całej załogi. Bardzo praktycznie zaprojektowane kabiny pozwolą na zachowanie intymności podczas wakacji na jachcie.

Natomiast zewnętrzna część jachtu to miejsce, po którym bezpiecznie i swobodnie możemy poruszać się podczas postoju i żeglugi. Żeglowanie po oceanie to oczywiście częste kąpiele w dech zapierających zatoczkach, pozwoli nam na to łatwe zejście do wody.

To po prostu należy przeżyć!


21I jeszcze skrót przydatnych informacji:

Gdzie: Karaiby

Trasa: Martynika – St Lucia – Grenadyny – Martynika

Termin: 02 – 16.03.2019 i 16 – 30.03.2019

Cena: 1200.00 Euro / os.

W cenie: opieka skippera / sprzątanie jachtu po rejsie

Opłaty dodatkowe: kasa jachtowa (ok. 200.00 Euro/os.) / alkohol / wyjścia do restauracji /  ewentualne nurkowanie i wypożyczenie sprzętu / dojazd (Polska – Karaiby – jacht – Polska)


Poniżej nasza oferta  w PDF: Egzotyczny rejs katamaranem Karaiby 2019


Do zobaczenia

OffshoreAdventure Akademia Sportów Wodnych