Zdobywamy stopień nurkowy PADI OWD… inaczej!

 

Gdzie: Kiedy: Na czym: Za ile: Dodatkowe koszty: Dostępność:
Sardynia – Alghero  24.06 – 01.07.2017  Sun Odyssey 34.2  10.000.00PLN (miejsce na jachcie i szkolenie nurkowe dla 4 osób )   bilet lotniczy; kasa jachtowa  wolne miejsca

Bartek BAR_8008 (320)Nurkowanie na żaglach, to propozycja jaka pojawia się w ofercie Offshoreadventure już od kilku lat.

Tym razem mamy dla Was coś więcej!

Proponujemy Wam wzięcie udziału w szkoleniu nurkowym na stopień PADI OWDOpen Water Diver, które odbędzie się podczas wakacyjnego rejsu morskiego.


 

Jest to wyjątkowa propozycja, którą przygotowaliśmy z myślą o 4-osobowych rodzinach i grupach przyjaciół, które chciałyby spędzić wspólnie wakacje i razem rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem!

Jak taki rejs będzie wyglądał? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Na jacht trafiamy w sobotę, około południa. Planowo będzie nas piątka – czwórka kursantów i instruktor nurkowania, który pełnił będzie też rolę skippera jachtu.


 

Pierwszy element tygodniowego programu to szkolenie z bezpieczeństwa. Zaraz potem wspólne zakupy, odprawa i rozpakowanie się w swojej kabinie.

Tego pierwszego dnia damy Wam się nacieszyć nowym miejscem i wspólnym towarzystwem, pozwolimy też na poznanie prowadzącego, jego doświadczenia z zakresu nurkowania i żeglowania i planów szkoleniowych na najbliższy tydzień.

A to wszystko podczas kolacji gdzie skosztujemy mniej lub bardziej egzotycznych lokalnych przysmaków.


 

nurkowanie OffshoreadventureDzień drugi: „szkolenie basenowe”.

Wyruszamy rano. Pożeglujemy do jednej z zatok jaka da nam schronienie przed wiatrem i falami i tym samym dogodne warunki na rozpoczęcie szkolenia nurkowego.

Tych w Was, którzy nie mieli szansy wzięcia udziału w szkoleniu na basenie weźmiemy na brzeg i tam, na płytkiej wodzie przeprowadzimy tę podstawową część szkolenia nurkowego.

Podczas żeglugi do miejsca gdzie zatrzymamy się na noc będziemy mieli szansę żeby przedyskutować pierwsze wrażenia ze szkolenia nurkowego, porównać szkolenie w basenie z tym na otwartym morzu, rozwiać ewentualne obawy i wyrazić swoje oczekiwania.


 

Trzeciego dnia znów nurkować będziecie z brzegu. Utrwalicie lub przypomnicie sobie techniki przedmuchania maski i odszukiwania automatu, a instruktor będzie Waszym wsparciem podczas nauki pływalności.

I znów trochę pożeglujemy, może zwiedzimy jakiś przeuroczy zakątek na lądzie, tych na włoskim wybrzeżu nie brak… zjemy przepyszną kolację i popijemy czerwonym winem…


 

rafa4Dwa kolejne dni nurkowe – 4 nurki są po to abyście poczuli się pod wodą swobodnie i zaczęli czerpać przyjemność ze swojego nowego hobby jakim niewątpliwie stanie się nurkowanie.


 

Tak doszliśmy do omówienia szóstego dnia tego magicznego rejsu… jest to najwyższy czas na podsumowanie Waszego szkolenia nurkowego. I najważniejsze! Właśnie zostaliście nurkami! Oczywiście warunkiem koniecznym dostąpienia tego zaszczytu będzie symboliczne zostawienie śladu płetwy na Waszych tyłkach ;)


 

Mam nadzieję, że już nie możecie się doczekać perspektywy spędzenia tygodnia na pokładzie luksusowego pływającego hotelu, podczas którego każdego dnia będziecie się budzić z inną malowniczą plażą za oknem, przeżyjecie początek przygody na resztę Waszego życia, a to wszystko w kameralnym towarzystwie Waszych bliskich, którzy dzięki nowej wspólnej pasji do nurkowania i żeglowania staną się jeszcze bliżsi.


 

Do zobaczenia

Offshoreadventure Akademia Sportów Wodnych