To już 15 lat wspólnego żeglowania po najpiękniejszych akwenach Świata… ale jak dziś pamiętamy nasze emocje, nadzieje i obawy związane z rozpoczęciem działalności jako szkoła żeglarstwa!   Dziękujemy Wam za to, że byliście tam z nami! Za wszystkie chwile jakie razem spędziliśmy na kursach i rejsach żeglarskich oraz wyprawach i szkoleniach nurkowych.

 W ciągu tych lat odnieśliśmy wiele sukcesów jakimi możemy się dziś pochwalić ale bez Waszego zaufania tak daleko byśmy nie doszli.

rya w polsce-kopia

Skoro o sukcesach mowa….


Wypromowaliśmy RYA w Polsce! Tak, to właśnie my byliśmy pierwszym i przez wiele lat jedynym w naszym kraju RYA Training Centre!


strona 24W styczniu 2005 roku zorganizowaliśmy pierwsze kursy żeglarskie!  Wprowadzone na polski rynek kursy RYA SRC pozwoliły nam na zdobycie pierwszego kawałka Waszych serc…


Ale na tym nie poprzestaliśmy!


nurkowanie z OffshoreadventureNasza pasja do sportów wodnych pozwoliła nam połączyć żeglowanie z nurkowaniem. Na dzień dzisiejszy prowadzimy kursy do stopni instruktora i w dziedzinie żeglowania i nurkowania!


Rejsy morskieDbając o zdrowie i bezpieczeństwo do naszej oferty wprowadziliśmy kursy EFR (Pierwsza Pomoc) i ITR (Indywidualne Techniki Ratownicze).

W ciągu 10 lat przeszkoliliśmy kilka tysięcy osób w kursach żeglarskich i nurkowych z naszej oferty, w tym:

– kilkudziesięciu Yachtmasterów!

– kilku instruktorów żeglowania!

– wiele osób w programach „Żegluj od zera do Bohatera” i „Nurkuj od zera do Bohatera”


Od lat organizujemy dla Was rejsy morskie po wszystkich akwenach Świata

Regaty Fastnet Na naszym jachcie regatowym S/Y Scaramouche braliśmy udział w wielu wyścigach regatowych, w tym w jednym z najbardziej prestiżowych: Rolex Fastnet.


Nieskromnie prosimy o więcej…


 Z pozdrowieniami 

Offshoreadventure Akademia Żeglowania i Nurkowania